X
X
X
X

Personal Data and General Confidentiality Agreement

HomepagePersonal Data and General Confidentiality Agreement

Üyelerimizin-Müşterilerimizin www.wisesoft.com.tr veya www.Wisesoft.com sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

  • Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre WiseYazılım ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Wise Soft tarafından görülmez ve kaydedilmez).
  • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
  • Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Wise Soft ve Sitemio - Grup Şirketleri ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Wise Soft ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.
  • www.Wisesoft.com üyeliğinden ayrılmak için Wise Soft'un gönderdiği tüm e-postalarda yer alan “üyelikten ayrıl” linkini kullanabilirsiniz.
  • Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Wise Soft sorumlu değildir.
  • Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Wise Soft ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Wise Soft'a aittir.
  • Müşterilerimizin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye/firmaya özel hale getirilen ya da niteliği itibariyle iade edilemeyecek yazlımların iadesi söz konusu değildir.
  • Kredi Kartı ile ödemelerde kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kayıt altına alınmaz.
  • Kredi Kartı ile alış verişlerinizde Kredi Kartı bilgileriniz Bankanızın sistemine gönderilerek Banka üzerinde işlem yapıması sağlanır ve sadece ödeme onay bilginiz sitemizde değerlendirilir.
  • Ek bilgi almak istediğiniz konularda 08503464062 numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan, Üyelik Panelinizde bulunan Destek Talebi bölümünden, info@wisesoft.com.tr e-posta adresinden veya www.wisesoft.com.tr/iletisim adresinden Wise Soft'a danışabilirsiniz.

Bir Sorunuz mu Var?

Sorularınızı cevaplamayı bekleyen muhteşem bir ekibimiz var.
Bize Ulaşın.